Категорії
Рецепти

Ось як правильно переключати вікна на зимовий режим

Потрібно знати як переводити вікна в зимовий режим. Адже з настанням зими через вікна втрачаєтьсябагато тепла.

В самій конструкції цих вікон є певна деталь, яку продумали заздалегідь для того, щоб легко та швидко ущільнити стик та перевести вікно в зимовий режим.

Коли говоримо про теплі сезони, то тиск між гумовою прокладкою і зовнішньою частиною віконної рами послаблений. Це дає повітрю вільно циркулювати в приміщенні. Взимку ж тиск, навпаки, варто збільшити. Тоді тепло краще зберігатиметься всередині. Тепер нас слід тільки дізнатися, як це правильно зробити.

Тож проста інструкція по тому, як перевести вікна в зимовий режим.

Для початку відкриваємо стулки і перевіряємо, чи є на них болти-ексцентрики. Вони розташовані збоку. Болти повинні мати овальну форму або, як варіант, шестигранний отвір під ключ. 

Таких болтів на вікні зазвичай 2 або 3. Повертаючи їх за допомогою викрутки або ключа на 90 градусів, ви можете збільшувати або зменшувати щільність притиснення стулок. Якщо повертають на себе, то ви збільшите щільність, що і є зимовим режимом. Якщо у зворотному напрямку – щільність зменшиться. 

Переводити режим потрібно на кожному ексцентрику або ж результату не буде ніякого. 

Також ви можете перевірити, чи все зроблено правильно: ручка, переведеного в зимовий режим, повертатиметься важче, себто тугіше. Або ви можете затиснути між стулками вікна аркуш паперу. Тоді спробуйте потягнути його на себе: якщо вдається – нічого не вийшло. А якщо папір ледь проходить – ви зробили все правильно. 

Бережіть тепло та економте гроші.

Хай щастить!

А ви знали про цю хитрість?

Робили так колись?